SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: Tüm Türkiye’nin başı sağolsun

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı kulübün Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba’nın vefatının 1. yıldönümü nedeniyle Akaretler’deki kulüp binasının karşısında bulunan Şairler Parkı’nda Seba heykelinin önünde açılan anı defterini imzaladı ve bir konuşma yaptı.

Güncellenme: 11:31, 13/08/2015
Fikret Orman: Tüm Türkiye’nin başı sağolsun

Anma etkinliğine Başkan Fikret Orman'ın yanı sıra; As Başkan, Yeni Stat ve Yeni Stat Sponsorluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Umut Güner,Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Kartal Yuvası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Kocadağ, Kurul Başkanları, Divan ve Kongre Üyeleri, Genel Koordinatör Levent Çifter, Teknik Direktör Şenol Güneş, Antrenör Tamer Tuna, futbolcular; Tolga Zengin, İsmail Köybaşı, Ersan Gülüm, Necip Uysal, kulüp personeli, Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ile taraftarlar ve farklı renklere gönül veren sporseverler katıldı.

Onursal Başkan merhum Süleyman Seba'nın çok önemli bir isim olduğunu dile getiren Fikret Orman, şunları söyledi: “Süleyman Seba'ya Allah rahmet eylesin. Çok önemli bir isimdi. Kendisiyle çok anılarımız vardı. Seba'nın yaptığı eski kulüp binamıızın açılışında bulunmuştum. Biz ve bizden sonraki nesiller büyüklerimizi mutlu etmeliyiz. . Allah rahmet eylesin.”

Başkan Fikret Orman'ın konuşmasından sonra törene katılan futbolcular anı defterine duygu ve düşüncülerini yazdılar.