SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’den ilginç Volkan Şen açıklaması!

Fenerbahçe, Bursasporlu Volkan Şen ile ilgili herhangi bir transfer planının bulunmadığını açıkladı ancak iki saat sonra yıldız futbolcunun ismi silindi.

Güncellenme: 16:36, 13/08/2015
F.Bahçe’den ilginç Volkan Şen açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü, Bursasporlu futbolcu Volkan Şen’le ilgili basında yer alan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı ancak iki saat sonra Volkan Şen ismi yalanlanan oyuncular arasından silindi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Bursasporlu Volkan Şen, Borussia Dortmundlu Sven Bender ve Valencialı Sofiane Feghouli ile ilgili basında çıkan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, “Bu oyuncularla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır” denildi.

Açıklamada ayrıca, “Daha önce olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) şikayet edeceğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz” ifadesi kullanıldı.

Ancak açıklamanın üzerinden iki saat geçtikten sonra Fenerbahçe resmi sitesindeki duyurudan Volkan Şen’in isminin silinmesi dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan basında Fenerbahçe’nin transfer listesinde olduğu iddia edilen, ancak sarı-lacivertli kulübün transferiyle ilgili herhangi bir planlamada bulunmadığını açıkladığı Brezilya Ligi ekiplerinden Internacional’in Şilili futbolcusu Charles Aranguiz, Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayer Leverkusen’e transfer oldu.

Yayınlanma Tarihi:15:47,