SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Van der Vaart – Sabia aşkı bitti

BİR zamanlar arkadaşı olduğu Hollandalı manken Slyvia’nın erkek arkadaşı olan futbolcu Rafael van der Vaart’ı ayartan, Maraşlı Sabia Engizek (Boulahrouz), bu aşk bitince ölümü düşündüğünü söyledi.

Güncellenme: 14:33, 12/08/2015
Van der Vaart – Sabia aşkı bitti

Ali GÜLEN / FRANKFURT

Henüz bir hafta önce, iki çocuğunun babası olan futbolcu van der Vaart'la konuşup ayrıldıklarını söyleyen Sabia Engizek (37), üstelik bir de hamile.

OK isimli magazin dergisine konuşan Sabia, bir çok kez ölmeyi düşündüğünü söyledi.

Özellikle son iki yılda bunu defalarca aklına getirdiğini belirten Sabia şöyle konuştu: Yine de birbirimizi çok seviyoruz. Eğer çok sevdiğiniz biriyle bu şekilde ayrılıyorsanız, ölümle bu yoldan artık ayrılabilirsiniz. Eğer çok harika üç çocuğumolmasaydı ve hamile de olmasaydım, çoktan ölüm yolunu seçmiştim. Son 1.5 ayda ise özellikle yolda giderken ‘acaba şu virajı almadan dümdüz gidersem, her şeyi daha iyi sonlandirabilir miyim’ diye çok düşündüm. Belki de böylece daha fazla acı hissetmeyecektim.”

2013 yılından beri en iyi arkadaşının eski sevgilisi olan van der Vaart'la birlikte olan ve Hamburg'ta top koşturduğu sürece onunla birlikte yaşayan Sabia Engizek, daha önce de başka bir futbolcu ile birlikte yaşamış ve onun soyadını almıştı. Sabia ile Slyvie'nin arası ise van der Vaart'la olan birlikteliği yüzünden açılmıştı.