SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, cumartesi günü deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağı 2015-2016 Futbol Sezonunun ilk karşılaşmasının hazırlıklarını Özlüce Tesisleri’nde akşam saatlerinde yapılan tek çalışma ile sürdürdü. Bu çalışmaya adı Fenerbahçe ile anılan Ozan Tufan’ın da katılması dikkat çekti.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan ve bir bölümü basın mensuplarına açık olan antrenmanda yeşil beyazlı futbolcular, ısınmanın ardından, istasyon çalışması yaptı. Sağlam, çalışmanın son bölümünde ise taktik ağırlıklı çift kale maç yaptırdı.

Almanya kampından bu yana ayağındaki sakatlığı devam eden Tomas Necid ile Balıkesirspor maçında sağ diz yan bağlarında esneme olan Bekir özel bir çalışma gerçekleştirdi.

Bu arada 15.30’da tesislere gelen Dinamo Moskova’nın sol kanat oyuncusu Macar Balazs Dzsudzsak, Başkan Recep Bölükbaşı, Transfer Komitesi üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman ile bir araya geldi. Daha sonra Türk menajeriyle birlikte şehri gezdi. Ardından Bursaspor’un lig maçlarını oynayacağı Timsah Arena’yı da gezen Balazs Dzsudzsak, Necmettin Kocaman ile yemekte bir araya geldi.

Macar futbolcunun kararını perşembe günü (13 Ağustos) vermesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:20:26,