SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş-Trabzonspor maçının biletleri satışa çıkıyor

Beşiktaş'ın Süper Lig'in 2. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın biletleri, 14 Ağustos Cuma günü saat 13.00'te satışa çıkacak.

Güncellenme: 18:53, 12/08/2015
Beşiktaş-Trabzonspor maçının biletleri satışa çıkıyor

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında 22 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45'te Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Trabzonspor'u ağırlayacak.Beşiktaş resmi internet istesinden bilet satışları ile ilgili bir açıklama yapıldı.

İşte o açıklama:

“14 Ağustos Cuma günü saat 13.00 itibariyle Passolig kart sahipleri için satışa sunulacak biletleri satın almak isteyen taraftarlarımız, biletlerini www.passo.com.tr ve N’Kolay satış noktalarından ve BJK Plaza C Blok 5. katta bulunan Kombine Satış Merkezi’nden Passolig kartlarına yükleyebilirler.

Maç Öncesi Tek Maçlık Giriş Kartı Teslimatı:

Passolig kartı olup, kartı henüz eline ulaşmayan taraftarlarımız, Trabzonspor karşılaşmasına bilet yüklemeleri halinde tek seferlik geçici kartlarını BJK Plaza C Blok 5. katta bulunan Kombine Satış Merkezi’nden teslim alabileceklerdir.

Maç Günü Bilet Yükleme ve Tek Maçlık Giriş Kartı Dağıtımı:

Maç günü saat 11.00 itibariyle Atatürk Olimpiyat Stadyumu bilet satış gişesinden Passolig kart sahiplerine bilet yükleme ve tek maçlık giriş kartı dağıtımları başlayacaktır.

Engelli Taraftarlarımıza Ücretsiz Bilet Yükleme:

Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımız, maç günü bilet satış gişesinden Passolig kartlarına ücretsiz olarak bilet yüklemesi yaptırabileceklerdir. Engelli tribün bileti, Atatürk Olimpiyat Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlıdır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın da Passolig kartlarının olması gerekmektedir.”

Bilet Fiyatları: Batı Vıp : 120TL Batı Tribün : 60TL Doğu Tribün : 45 TL Kuzey Tribün : 25TL Güney Tribün : 25 TL