SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’da yakaladığı çıkış sonrası Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer listesine giren Ozan Tufan’ın kadro dışı kalabileceği açıklandı.

Menajeri aracılığıyla takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildiren Ozan Tufan’ın durumu bugün netlik kazanacağı öğrenildi. Konu ile ilgili Ntvspor’a açıklamalarda bulunan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı “Bize takımdan ayrılmak istediğini iletti. Yönetim kurulu ile oturup konuşacağız. Ya İstanbul takımlarından birine satılacak ya da altyapıya gidecek. Biz kendisini kazanmak istedik ama Ozan Tufan, babası ve menajerinin tavrı net. Ayrılmak istiyor” dedi.

ŞENOL GÜNEŞ’E DE YÜKLENDİ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in oyuncularının aklını çeldiği iddialarını tekrarlayan Bölükbaşı “Bir takımın teknik direktörü çok konuşmayacak. Bursaspor’dayken de çok konuşuyordu. Milli takıma, federasyona, İstanbul takımlarına sallıyordu. Bu konuşmalar bize zarar verdi. Madem akil adamsınız neden çıkıp konuşmadınız. Sonra da adamlıktan bahsediyorsunuz” şeklinde konuştu.

“OZAN TUFAN’I BEŞİKTAŞ’A VERMEYECEĞİM”

Daha sonra A Spor’a bağlanan Bölükbaşı, “Teklif ne olursa olsun Ozan Tufan’ı Beşiktaş’a vermeyeceğim. Transfer süreci böyle yönetilmez” diyerek siyah-beyazlı ekibe kapıları kapattı.

Yayınlanma Tarihi:11:24,