SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eto’o’nun takımı kaybetti

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden Antalyaspor, kamp yaptığı Afyonkarahisar’da hazırlık çalışmalarına yağmur altında devam etti.

Güncellenme: 18:06, 10/08/2015
Eto’o’nun takımı kaybetti

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekibi Antalyaspor, Afyonkarahisar’da sürdürdüğü hazırlık çalışmalarına yağmur arası vermedi.

Sezonun ilk maçını cumartesi günü Fatih Terim Stadyumu’nda Medipol Başakşehir ile oynayacak Antalyaspor, hazırlık çalışmalarına kamp yaptığı Afyonkarahisar’da devam etti. Kırmızı-beyazlı takım, iki gündür yağmurlu havaya rağmen antrenmanlara ara vermedi. Yağmurlu havada gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular pas ve top kapma çalışması ile germe, açma hareketleri yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç da yapan Antalyaspor’da, futbolcuların hırslı ve istekli oyunu dikkati çekti. Maçı Eto’o’nun yeşil yelekli takımı 8-4 kaybetti. Maçta antrenör Yusuf Şimşek hem hakemlik yaptı hem de futbolcuların pas alışverişinde uyarıda bulundu.

Maçta Şimşek, top kontrolü ve topla yaptığı hareketlerle futbolculuk yıllarındaki tecrübesini sahaya yansıttı. Neşeli geçen antrenman futbolcuların koşusu ile sona erdi. Koşu sırasında İngilizce 1’den 4’e kadar sayan futbolcuları alkışlarıyla yönlendiren Eto’o, arkadaşlarını hem güldürdü hem de motive etti.

Yayınlanma Tarihi:18:05,