SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sosyal medya adeta sallandı

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde eşleştiği Atromitos'un sportif direktörü bayan Koxenoglou, Yunan ekibin her şeyi. Güzelliğiyle sosyal medyayı sallayan Katia, Başkan Spanos'un da sağ kolu.

Güncellenme: 17:01, 09/08/2015
Sosyal medya adeta sallandı

AMK GAZETE

2003'DEN BERİ FUTBOLUN İÇİNDE

NYON'DAKİ kurada Atromitos, F.Bahçe'ye çıktığında eşleşmenin önüne geçen bir isim vardı: Katia Koxenoglou… Erkeklerin hakim olduğu futbol dünyasında sportif direktör gibi çok önemli bir görev yüklenen bayan Koxenoglou bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki kim bu bayan Katia… 2003 yılında Chalkidona'da futbol dünyasına adım atan Koxenoglou iki kulüp 2005'te birleştiğinde Atromitos'a geçti. EVLİ VE İKİ KIZ ÇOCUĞU VAR

ZEKASIYLA ön plana çıkan Koxenoglou, Başkan Spanos'un sağ kolu haline geldi. Kulübün kasasına ona emanet ve tüm finansal operasyonlarda tek yetkili. İngilizce, İspanyolca ve Rusça bilen bayan Katia tüm önemli organizasyonlarda kulübü temsil ediyor. Eski bir futbolcu olan Katorakis ile evli, 2 ve 4 yaşlarında iki kızı bulunuyor. Koxenoglou yoğun tempodan zaman bulduğunda ailesiyle ilgileniyor.

Yayınlanma Tarihi:16:47,