SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Kupa’ya veda eden Bursasporlu futbolcuların görüşleri şöyle:

MERT GÜNOK: “LİGE İYİ BAŞLAMALIYIZ” Bursaspor’un yeni kalecisi Mert Günok, “Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bu kupayı almayı çok istedik. Ama yapacak bir şey yok. Yenildik. Bundan sonra lige iyi başlamayı umut ediyoruz. Bu hafta güzel çalışıp, yeni sezona Trabzonspor galibiyetiyle başlamak istiyoruz” dedi.

SERDAR AZİZ: “ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK” Kaptan Serdar Aziz, “Bizim için önemli maçtı. Galatasaray’a karşı oynayıp Türkiye Kupası’nı kaybetmiştik. Bu kez kazanmak istiyorduk. Daha hırslı çıktık sahaya. Ama istediğimizi alamadık. Takım arkadaşlarım iyi mücadele etti. İyi pozisyonlara girdik. Değerlendiremedik. Taraftarımız buraya gelip bizi destekledi. Onlara teşekkür ediyoruz. İstediklerini veremedik. Üzgünüz ama elimizden geleni yaptık. Artık lige konsantre olmalıyız. Lige iyi başlangıç yapmamız gerekiyor. Yine zor bir deplasmanla Trabzonspor ile lige başlayacağız. Lligde daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

ERDEMÖZGENÇ: “İYİ MÜCADELE ETTİK”

Yeşil beyazlıların yeni savunma oyuncularından Erdem Özgenç ise maçla ilgili olarak şunları söyledi:

“İyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Gönül isterdi, kupayı alarak taraftarımıza mutlu etmek isterdik. Lig öncesi son ciddi maçımızdı. İnşallah Trabzonspor maçıyla birlikte ligde iyi bir Bursaspor tüm Türkiye’ye izlettireceğiz diye düşünüyorum.”