SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Melo ortada kaldı

Melo ortada kaldı

Inter'in Galatasaray cephesinden gelen olumsuz yanıtla bu transferden vazgeçtiği öğrenildi.

Galatasaray’ın Süper Kupa maçı kadrosuna alınmayan ve durumu merak konusu olan Felipe Melo’nun Inter’e transferinin gerçekleşmeyeceği bildirildi. Roberto Mancini yönetimindeki Milano ekibinin, Brezilyalı futbolcuyu ancak bonservis bedeli olmadan kadrosuna katmayı düşündüğü ancak bu isteğinin karşılık bulmadığına dikkat çekildi.

Inter’in oyuncunun bedelsiz bırakılması isteğine sarı-kırmızılıların olumsuz yanıt verdikleri ve bu yüzden İtalyan ekibinin transferden vazgeçtiği öğrenildi. Bu sezon Kondogbia başta olmak üzere birçok oyuncuyu bünyesine katarak transferde servet harcayan mavi-siyahlıların, Melo’yu sadece bonservissiz almaya karar verdikleri, ancak isteklerinin karşılık bulmaması nedeniyle geri adım attıkları ifade edildi.

Felipe Melo ile aynı mevkide oynayan Gary Medel, Fredy Guarin ve Kondogbia gibi isimleri bulunan Inter’in, Melo için ekstra harcama yapmayı kesinlikle düşünmediği, Galatasaray’ın bonservis konusundaki tavrı değişmediği sürece bu transfer dosyasını kapadığı vurgulandı. Çizme ekibinin farklı bir mevki için takviye yaparak transferi noktalamasının beklendiği kaydedildi.

Milliyet