SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melo yok Yıldırım Demirören var!

Galatasaray'ın kazandığı son iki kupada törenlere katılmayan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Felipe Melo'nun yer almadığı Süper Kupa'da bu kez kupayı kendisi verdi.

Güncellenme: 23:55, 08/08/2015
Melo yok Yıldırım Demirören var!

SEMİH KALKAN / amkspor.com

2013-2014 sezonundaki Türkiye Kupası finalinin ardından seremonide TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in elini sıkmayarak damga vuran Felipe Melo, 26 Ağustos 2014 tarihindeki Süper Kupa’da da Demirören’i ‘pas’ geçmişti!

25687046

Galatasaray’ın bu kupalardan sonra kazandığı Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray’a kupa vermedi.

MELO YOK, DEMİRÖREN VAR

Demirören, Felipe Melo’nun Galatasaray kadrosunda yer almasının ardından Ankara’daki yerini aldı! Sarı-kırmızılı takımın iki şampiyonluğundaki kupa törenlerinde yer almayan TFF Başkanı, bu kez kupayı Galatasaray’a verdi.

BREZİLYALI FUTBOLCU TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Yıldırım Demirören’in törende yer alması, Felipe Melo’nun yokluğuna bağlandı! Geçtiğimiz yıllarda katıldığı bir TV programında Felipe Melo’nun yaptığı hareket sonrası etik kuruluna sevkedilmesi gerektiğini ifade eden Demirören, Brezilyalı’dan tepki görmüştü.

fft104mm3701081

LİG KUPASINI VERİRKEN YOKTU…

Demirören ilk olarak Süper Lig kupasını TT Arena’da kaldıran Galatasaray’ın törenine katılmamış ve yardımcısı Servet Yardımcı’yı görevlendirmişti! Yardımcı’nın şampiyonluk kupasını vermesi olay olmuştu!

FİNALE DE GİTMEDİ

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Galatasaray’ın Bursaspor ile oynadığı Türkiye Kupası finalinde de yer almamaıştı.

Yayınlanma Tarihi:23:10,