SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezonun ilk kupası için bugün Başkent'te Bursaspor ile karşılaşacak olan Galatasaray son idmanını yaptı ve maç saatini beklemeye başladı.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, taktiği ve 11'i belirlerken, oyuncularına da uyarıda bulundu. Başarılı teknik adamın öğrencilerine, “Bursaspor'daki değişim kimseyi aldatmasın. rakibimiz her zamanki gibi tehlikeli ve kupayı istiyorlar. Sadece bu maç değil, sezon zor geçecek. 90 dakika boyunca oyun disiplininden kopmamalıyız ve sürekli yardımlaşmalıyız” dediği öğrenildi.

ORTA SAHAYA YARDIM TALİMATI

Geri dörtlüyü Sabri – Chedjou – Hakan – Telles şeklinde kuracak olan Hamzaoğlu, orta ikilide Selçuk inan ile Bilal görev yapacak. Sağ kanatta Yasin Öztekin, sol tarafta Podolski forma giyecek. Forvette Burak arkasında Sneijder görev yapacak. Hamza hoca, Bursaspor karşısında özellikle Sneijder, Burak ve Podolski üçlüsüne güveniyor.

Deneyimli teknik adam, Bilal-Selçuk orta alanının yumuşak kalacağını düşünerek buraya sık sık yardım edilmesi talimatını verdi. Hamzaoğlu, Arena'daki Inter maçının 11'ini ve taktiğini benimsiyor.

Yayınlanma Tarihi:09:21,