SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

İKİNCİ Beşiktaş macerasına başlayan Ricardo Quaresma, antrenmanların en parlayan ismi olarak ön plana çıkmayı başardı. Hırslı ve istekli tavrıyla göze giren Portekizli futbolcu, teknik direktör Şenol Güneş'in beğenisini toplamasını bildi. Tecrübeli çalıştırıcı yeni sezonda sahaya süreceği ilk 11'e Ricardo Quaresma'nın ismini de şimdiden yazdı. Başarılı oyuncunun hırslı tavırları yönetimi de memnun etti.

GEÇMİŞ dönemdeki tavırlarından eser kalmayan Quaresma'nın tesislerde kalması da idarecileri memnun ediyor. İstanbul'da ev arayan Portekizli oyuncunun aceleci olmadığı, “Gerekirse bir süre daha tesislerde kalırım. Ümraniye'de mutlu ve huzurluyum” dediği öğrenildi. Bu arada Quaresma'ya özel görevler veren teknik direktör Şenol Güneş penaltı, serbest vuruş ve kornerleri de Portekizli'nin kullanmasını istedi.

GÜNEŞ ETKİSİ

TAKIMIN başına Şenol Güneş'in geçmesiyle birlikte gençler patlama yaptı! Geçtiğimiz aylarda antrenmanlarda varlık gösteremeyen isimler kendine geldi. Daha önce idmanlara geç gelen veya çıkmayan futbolcular bile forma savaşının farkına vararak erkenden tesislerin yollunu tutuyor. Özellikle Oğuzhan ve Gökhan Töre en çok çalışan isimlerin başında geliyor.