SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor ile oynanacak olan Süper Kupa maçı öncesinde Ertuğrul Sağlam, Ozan Tufan ve Selçuk İnan ile birlikte basın toplantısına katıldı.

HAMZAOĞLU’NUN BURSASPOR’DAN İSTEDİĞİ O İSİM!

Hamzaoğlu, rakip takıma başarılar dilerken, 3. kupalarını almak istediklerini belirtti. Tecrübeli hoca, transfer ile de konuşurken, çalışmaların devam ettiğini söyledi.

İşte Hamza Hamzaoğlu’nun açıklamaları

“Bütün hazırlıklarımızı tamamladık. İyi bir rakibe karşı, güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Herkesin keyif alarak izlediği bir maç olmasını diliyoruz. Süper Kupa bizim için değerli. 3. kupayı da almak istiyoruz.”

“Ertuğrul hocaya başarılar diliyorum… Takım olmak kolay değil… Yarınki maç için biz biraz daha şanslıyız. Kadromuzu koruduk. Yarın, geçen seneki Bursaspor’dan aşağıya kalacaklarına inanmıyorum.”

CAROLE NEDEN YOK?

“Carole geldiğin günden bu yana iyi oynuyor. 18 kişilik kadroyla gelmek zorundayız. Onun dışında da gelemeyenler oldu! Carole önümüzdeki maçlarda bize katkıda bulunacak bir oyuncu.”

TARAFTARLARIN TRANSFER BEKLENTİSİ

“Büyük camialar, büyük transferler bekler her zaman… Elimizdeki takımın durumu, yeterliliği nedeniyle transfer yapmadık. Geçen sezon 2 kupa kazanan bir takımız. Eksik bölgelerimize transfer yaptık! Taraftarlar endişe etmesin, mücadele edeceğiz! Transferin sonuna kadar kadromuzu güçlendirecek her oyuncuyu alabiliriz. Aceleci değiliz ama araştırlamalarımız sürüyor…”

SELÇUK İNAN’IN SÖZLERİ

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan da, Türkiye Kupası finali gibi çekişmeli bir maç olacağını söylerken, kendisine sorulan Felipe Melo konusu hakkında da şöyle konuştu;

Melo ile 4 yıldır hemen hemen her maçta yan yana oynadık. Melo bizim için önemli bir futbolcu. Hamza hocanın bize söylediği gibi; biz her zaman takım oyunu oynuyoruz. Bilal yetenekli futbolcu! Melo ile oyun stilleri aynı olmasa da onunla da çok iyi anlaşacağımızı düşünüyorum. Büyük sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yayınlanma Tarihi:20:40,