SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan İnler Beşiktaş’a geliyor mu?

Beşiktaş, Schalke’yle anlaşmak üzere olan gurbetçi futbolcuya son teklifini sundu. Gökhan İnler, siyah-beyazlıların önerisine yeşil ışık yaktı ve Alman ekibinden süre istedi. Schalke menajeri Heldt de, “Görüşmeler donduruldu” dedi.

Güncellenme: 09:06, 07/08/2015
Gökhan İnler Beşiktaş’a geliyor mu?

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

ORTA sahaya takviye yapmak için kolları sıvayan Beşiktaş, Gökhan İnler transferinde büyük bir yarışın içerisine girdi. Kevin Prince Boateng'le yolları ayırmaya hazırlanan Schalke, Ganalı oyuncunun boşluğunu Gökhan İnler'le doldurmak için harekete geçmişti. Hatta Alman ekibinin, Napoli'yle görüştüğü ve anlaştığı öne sürülmüştü. Ancak son anda devreye giren Beşiktaş'ın, Gökhan'ın aklını çeldiği ortaya çıktı. Siyah-beyazlıların önerisine sıcak bakan gurbetçi oyuncu, düşünmek için Alman ekibinden süre istedi.

SCHALKE'NİN genel menajeri Horst Heldt de görüşmelerin şimdilik dondurulduğunu doğruladı. Boateng'in Sporting'le anlaşamadığı ve takımda kalması sebebiyle Schalke'nin elinin kolunun bağlandığı Alman basınında yer aldı. Beşiktaş'ın Napoli'ye teklifini 3 milyon Euro'ya çıkardığı, Gökhan'a da bonuslarla birlikte yıllık 2.5 milyon Euro'ya el sıkıştığı dile getirildi. Gökhan transferi gerçekleşmezse de siyah-beyazlılarda orta saha için alternatifler hazır.

Yayınlanma Tarihi:08:54,