SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Akbaş tamam sıra Furkan Özçal’da

KAYSERİSPOR, Trabzonspor'lu Mustafa Akbaş ile 1 yıllık kiralık sözleşme imzaladı. Mustafa Akbaş'ın yanısıra yarında Galatasaray'lı, Furkan Özçal'ın Kayseri'ye gelerek, kiralık olarak sözleşmeye imzalayacığı açıklandı.

Güncellenme: 17:07, 06/08/2015
Mustafa Akbaş tamam sıra Furkan Özçal’da

Kayserispor Başkanvekili Oğuz Ortaköylüoğlu, kulüp sosyal tesislerinde yapılan imza töreninde konuşan Mustafa Akbaş,”Tolunay hoca beni arayıp, takımda görmek istediğini söylediğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Çünkü, hocayla önceden çalışma fırsatım olmuştu. Burada zaten daha önceden tanıdığım 3-4 arkadaşım var. Takıma hemen adapte oldum. İnşallah bu sene alabileceğimiz en iyi puanlar ve en yüksek seviyede bitirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

FURKAN ÖZÇAL YARIN GELİYOR

Öte yandan, Kayseripor yönetiminin isteği üzerine Galatasaray kulübünün, Furkan Özçal’ı sarı kırmılı kulübe kiraladığı ve Özçal’ın yarın Kayseri’ye geleceği ifade edildi. Furkan Özçal, Tolunay Kafkas’ın 5 yıl önce Kayserispor’da teknik direktör olduğunda sarı kırmızılı formayı giymiş iki yıl sonra Galatasbaray’a transfer olmuştu. Furkan Özçal, geçin sezonda yine Kafkas’ın çalıştırdığı Kardemir Karabükspor’da kiralık olarak forma giymişti.

 

Yayınlanma Tarihi:14:37,