SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’un teknik direktörü Mehmet Altıparmak, bu sezon çok iyi bir takım oluşturduklarını belirterek, “Geçmişte var olan Denizlispor kimliğine bu sezon yeniden kavuşacağız” dedi.

Yeşil-siyahlılar, Davraz ve Kızılcahamam’da yaptığı kampların ardından sezon hazırlıklarını Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri’nde sürdürüyor.

Teknik direktör Mehmet Altıparmak, antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, iyi bir kamp dönemini geçirdiklerini, bunun maçlara yansıyacağına inandığını belirtti.

Geçen sezonun son haftalarında yakaladıkları birlikteliğin artarak devam ettiğine vurgu yapan Altıparmak, “Bu birliktelik transfer ettiğimiz yeni oyuncularda kısa sürede uyum sağladı. Özellikle 2. kamp dönemimizde oynadığımız hazırlık maçlarındaki futboldan memnun kaldık. Kamp dönemi ve hazırlık maçları ligde çok güzel işiler yapacağımızın sinyallerini verdi” ifadelerini kullandı.

Yeni transferler hakkında görüşlerini paylaşan Altıparmak, seçici davrandıklarını, özellikle yabancı oyuncuları uzun bir takip sonrası kadroya kattıklarını vurguladı.

Mehmet Altıparmak, “Denizlilier şundan emin olsunlar; sahada Denizlispor’u aslanlar gibi temsil eden bir takım olacak. Biz her maçı kazanmak için oynayacağız. Bunu başaracak kadro yapısı, kalitesine sahibiz. Taraftarımızla, halkımızla birleşerek geçmişte var olan Denizlispor kimliğine bu sezon yeniden kavuşacağız” diye konuştu.