SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, geride kalan sezon ve Bursaspor ile oynanacak Süper Kupa finali hakkında değerlendirmeler yaptı.

Geçtiğimiz yılın kendileri için oldukça başarılı geçtiğini belirten Hamzaoğlu, önlerindeki yeni büyük hedefin Süper Kupa’yı kazanmak olduğunu söyledi. “Futbolda hedefler asla bitmiyor” diyen Hamzaoğlu “Her yeni gün, farklı bir ideal için çalışmaya devam ediyoruz. Kulübümüze bir kupa daha kazandırmanın onurunu yaşayabilmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“BÜYÜK BİR FUTBOL DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİREN”

Hamzaoğlu, Ankara Osmanlı Stadı’nda 8 Ağustos Cumartesi oynanacak karşılaşmada Galatasaray’ın tarihten gelen kazanma kültürünü ve final maçlarındaki saygın karakterini sahaya yansıtmak istediklerini vurguladı.

Yeniden Bursaspor’a dönen Ertuğrul Sağlam hakkında düşüncelerinden de bahseden başarılı çalıştırıcı “Bursaspor’da yaşadığı lig şampiyonluğu ile Türkiye’de büyük bir futbol devrimi gerçekleştiren Ertuğrul Sağlam’ın, yeni kariyerinde takımını tekrar zirveye taşımak için mücadele edeceğinden kuşkum yok” ifadelerini kullandı.