SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek’ten transfer sinyali

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, başkan Dursun Özbek’le yaptığı zirvede, “Transfer yapılmasa da olur. eksiklerimizi takım içinden halledebiliriz” dedi.

Güncellenme: 08:57, 06/08/2015
Dursun Özbek’ten transfer sinyali

AMK GAZETE / Bahadır ÇOKİŞLER

Galatasaray teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun başkan Dursun Özbek'le yaptığı görüşmede “Kulübün menfaatleri önemli. Hiç transfer yapmasak da olur. eksik yerlerimizi kendi içimizden halledebiliriz” dediği öğrenildi. Geniş bir kadroya sahip olduklarını vurgulayan Hamzaoğlu, “Bu takım ligin şampiyonu. Üstelik kadromuza yeni isimler de katıldı. Bu bize yeter. eğer zorlanacaksan transfer şart değil” dediği belirtildi.

Dursun Özbek'in ise “Hoca sen gönlünü rahat tut. transfer yapacağız. Biraz bekleyip uygun şartlarda istediğimiz oyuncuları alırız. Sen bize çok gerekli olan mevkiileri bildir yeter. Dünyada Galatasaray formasını giymek istemeyecek kaç futbolcu var ki? “ karşılığını verdiği ifade edildi. Hamzaoğlu'nun ayrıca “alacağımız futbolcu 25 yaşından büyük olmasın. Geleceği de düşünmeliyiz” diye konuştuğu da bildirildi.

15 MİLYON EURO ARANIYOR Galatasaray’ın önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında kulüpteki açığın masaya yatırıldığı öğrenildi. Başkan Dursun Özbek'in bir sonraki sezonda avrupa kupalarına katılmama tehlikesi olduğunu hatırlatarak gerekli olan 15 milyon euro'nun bulunmasını yöneticilerden istediği belirtildi. SARI-KIRMIZILI kulübün 21 milyon euro gelir beklediği sponsorluk anlaşmaları için de 18 firmayla görüşme halinde olduğu ifade edildi. yöneticiler, ligin ilk haftası öncesi anlaşmanın tamamlanacağını, gelirin daha da fazla olabileceğini söylediler.

Yayınlanma Tarihi:08:38,