SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan bomba operasyon

Kalecilerinin performansından memnun kalmayan Şenol Güneş, bu bölgeye takviye yapılmasını istedi. Boyko, Ochoa ve Berisha için görüşmeler başladı.

Güncellenme: 10:23, 06/08/2015
Beşiktaş’tan bomba operasyon

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

BEŞİKTAŞ'TA teknik direktör Şenol Güneş karar değiştirdi… Göreve geldiği ilk günden bu yana, “Kalemiz sağlam, 3 file bekçimize de güveniyorum” diyen tecrübeli eldiven, ikinci kampın ardından sürpriz bir şekilde fikrini gözden geçirdi. Dün tesislerde dış ilişkilerden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları'yla biraraya gelen başarılı çalıştırıcı, “İki kampta da kalecilerimizin performansından memnun kalmadım. Kaleci alabiliriz. Bu bölgede sıkıntı yaşamak istemiyorum” diye rapor verdi.

BU sürpriz raporun ardından yönetim zaman kaybetmeden girişimlere başladı. Gündemdeki ilk ismin, geçen sezon Avrupa Ligi'nde final oynayan Dnipro'nun kalecisi Denys Boyko olduğu kaydedildi. 27 yaşındaki eldivenin de kariyerinde yeni bir sayfa açmak istediği öğrenildi. Beşiktaş'ın ayrıca alternatif olarak da Malaga'dan Ochoa ve Lazio'nun Arnavut file bekçisi Etrit Berisha'nın değerlendirildiği dile getirildi. Bir yandan orta sahaya takviye için uğraşan yönetim, kaleye de yöneldi.

Yayınlanma Tarihi:10:20,