SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zlatan Ibrahımovic’te flaş gelişme

G.Saray bu tarihte UEFA’nın mali denetimine girecek. Sarı-kırmızılılar finansal Fair Play için 1 yıl ek süre alırsa İbrahimovic ve Medel’in transferlerini bitirecek.

Güncellenme: 09:02, 05/08/2015
Zlatan Ibrahımovic’te flaş gelişme

AMK GAZETE

Transfer başta Ibrahimovic olmak üzere birçok yıldızın peşinden koşan Cimbom açısından 15 Ağustos çok kritik bir gün özelliğini taşıyor. SARI-KIRMIZILILAR dünya starlarını getirmek için bu tarihi bekliyor. Galatasaray’ın bütçesindeki gelir gider dengesinde 15 milyon Euro’luk açık gözüküyor. SARI-KIRMIZILILAR 15 Ağustos’ta UEFA’NIN finansal Fair Play uygulaması çarçevesinde mali denetime girecek. Yönetim UEFA’dan tıpkı Beşiktaş’ın yaptığı gibi bir yıl ek süre talep edecek.

EĞER, UEFA Cimbom’a bu konuda olumlu  görüş bildirirse o zaman dünya yıldızları için her türlü imkan zorlanacak. Başkan Özbek dün Ibrahimovic’i bir kez daha yalanlasa da Aslan’ın UEFA’dan onay alınması halinde İsveçli süperstar konusunda bu tarihten sonra bir kez daha atağa geçeceği öğrenildi. Bu arada SARI-KIRM IZILIARIN Başkan Özbek’in “Görüşmeler sürüyor” dediği Inter’li Medel’in transferinde de önemli bir mesafe aldığı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:07:53,