SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’in yeni ekiplerinden 1461 Trabzon, geçen sezon Ukrayna’nın Goverla takımında forma giyen Serge Ognadon Akakpo ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Cemil Bektaş ve genel menajer Mustafa Özbalıkçı’nın da hazır bulunduğu törende, Akakpo kendisini 2 yıllığına 1461 Trabzon’a bağlayan sözleşmeye imza attı. Bektaş, imza töreninde yaptığı konuşmada, Akakpo’nun 1461 Trabzon’da önemli işler yapacağına ve takıma katkıda bulunacağına inandığını söyledi.

Akakpo da 1461 Trabzon’a gelmenin kendisini mutlu ettiğini vurgulayarak, “Bordo-mavi-beyazlı takımın başarılarına katkı sağlamak istiyorum. Sahaya çıkıp oynamak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Günde çift antrenman

PTT. 1. Lig takımlarından 1461 Trabzon, günde çift antrenman yaparak yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Bordo-beyaz-mavililer, külüp tesislerinde, teknik direktör Hamdi Zıvalıoğlu idaresinde sıcak havaya rağmen günde çift idman yapıyor. Zıvalıoğlu, antrenman öncesinde oyuncularıyla yaptığı toplantıda, lige az bir zaman kaldığını ve bu süreci iyi bir şekilde değerlendirmeleri gerektiğini belirtti.

1461 Trabzon ekibi, ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda koşu ve kondisyon ağırlıklı çalıştı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenman, futbolcuların pas çalışması ile sona erdi.