SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Nihat Özbağı, Shakhtar Donetsk ile oynayacakları rövanş maçından önce FB TV’ye değerlendirmelerde bulundu.

Özbağı, turu geçeceklerine inandığını ve kadrolarında önemli oyuncular bulunduğunu belirterek, “Uyum süreci bitmek üzere. Çok iyi bir kadromuz var ve inşallah turu geçeceğiz” dedi.

Rakipleri Shakhtar Donetsk’in gücüne dikkati çeken Özbağı, “Rakibimiz çok önemli bir takım. UEFA Avrupa Ligi kupasını almış, başarılar kazanmış bir ekip. Kadroları oturmuş ama bizim takımımız da çok inançlı. Çok motive olmuş durumdalar. İnşallah iyi oynayıp, turu geçeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇOK HAKKIMIZ YENDİ”

Sarı-lacivertli yönetici, Fenerbahçe takımının hazırlık maçlarında sergilediği performansın kendilerini mutlu ettiğini aktardı.

Hazırlık maçlarındaki performansın, iyi bir Fenerbahçe takımı izleneceğinin müjdesini verdiğini anlatan Özbağı, şunları kaydetti:

“Bizi mutlu eden taraf, çok aktif, hızlı oynamaya çalışmaları, pres yapmaları ve neticeden ziyade iyi futbol oynamaya çabalamaları oldu. Sürekli golü koklamaları bizi çok mutlu etti ve tahmin ediyorum bütün taraftarlarımız da bundan mutlu oldu. Hazırlık maçları önemsiz denir ama bu maçlarda kadrolar ortaya çıkar ve oturur. Bizim hazırlık maçlarımız çok iyi geçti. Güçlü takımlarla oynadık ve iyi de neticeler aldık. Tahmin ediyorum Avrupa’da başarılı olacağız. Çok hakkımız yendi ve şimdi hakkımızı kendi emeğimizle alacağız inşallah.”