SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Real Madrid ve Portekiz Milli Takımı’nın dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Rus model Irina Shayk’tan ayrıldıktan sonra bir süredir kimseyle görüşmeyen Ronaldo’nun, Avustralyalı model Aline Lima’yı cep telefonundan taciz ettiği söylendi. İngiliz Mirror gazetesinde çıkan habere göre fanatik bir Real Madrid taraftarı olan erkek arkadaşı için Ronaldo’ya mesaj atan Lima, hiç beklemediği bir tavırla karşılaştı.

Portekizli yıldızın kendisinden spor salonunda çekilmiş bir fotoğrafını istediğini iddia eden Lima, bu talebi kibar bir dille reddettiğini söyledi. Lima, “Hayır” cevabını kabul etmeyen Ronaldo’nun, sürekli mesajlar atarak, kendisi ile tanışmak istediğini, erkek arkadaşı olduğunu söyleyince de “Aramızda kalacak. Kimsenin bilmesine gerek yok” dediğini belirtti.

“SADECE SENİNLE TANIŞMAK İSTİYORUM”

Bu durumdan rahatsız olduğunu belirten Lima “Beni Real Madrid’in bir maçına davet etti. Bir arkadaşımı da getirebileceğimi söyledi. Ben de kendisine hayran olan erkek arkadaşımı getirip getiremeyeceğimi, onunla görüşüp görüşemeyeceğini sordum. O da “Bu biraz zor. Erkeklerle tanışmaktan pek hoşlanmam. Sadece seninle tanışmak istiyorum” diyerek cevap verdi. Benden sürekli telefon numaramı vermemi istedi” diyerek Ronaldo’nun tavırlarından çok rahatsız olduğunu söyledi.

Her defasında Ronaldo’ya “Hayır” cevabı verdiğini söyleyen Lima, Portekizli yıldızın bunun üzerine çok şaşırmış bir şekilde “Sen ciddi misin?” diyerek bu duruma inanamadığını da anlattı.

Ronaldo’nun eski sevgilisi Shayk da Portekizli yıldızdan çapkın olduğu ve kadınlara hiç saygı duymadığı için ayrılma kararı aldığını söylemişti.

Yayınlanma Tarihi:12:38,