SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Shakhtar Donetsk-Fenerbahçe maçı hangi kanalda?

'Shakhtar Donetsk - Fenerbahçe maçı ücretsiz yayınlanacak' haberi futbolseverleri sevindirmişti ancak Digitürk'ten son açıklama geldi. Bu açıklama ile 'Shakhtar Donetsk Fenerbahçe maçı hangi kanalda' sorusunun cevabı da belli oldu... Bu akşam Shakhtar Donetsk ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan ve TSİ 21:45'te başlayacak olan Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanş maçını televizyondan izlemek isteyenler 30 TL ödemek zorunda!

Güncellenme: 10:29, 05/08/2015
Shakhtar Donetsk-Fenerbahçe maçı hangi kanalda?

İşte yayıncı kuruluşun konu hakkındaki açıklaması:

5 Ağustos gecesi oynanacak Shakhtar Donetsk-Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 3’üncü ön eleme rövanş maçı heyecanı Digiturk 203/399 no’lu kanalların yanı sıra www.digiturkplay.com.tr adresi üzerinden 30 TL’ye sporseverlerle buluşacaktır. Bu heyecan dolu maç ayrıca yurtdışında da www.digiturkplay.com üzerinden satın alınarak izlenebilecektir.

Söz konusu maçın yayın hakları diğer yayın içeriklerimizden farklı olarak ayrıca satın alındığı ve statü gereği halihazırdaki spor paketlerimiz dışında yer aldığı için, yeni bir spor içeriği olarak ücretlendirmeye tabii tutulmaktadır. Bu husus geçtiğimiz senelerde oynanan Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarının yayınlarında da benzer şekilde uygulanmıştır.Ücret konusunda belirlenen rakam ise; Lig TV üyesi olmayan sporseverlerin “izle öde” sistemi ile 3 büyük takımın Anadolu takımlarıyla yaptığı herhangi bir maçı izlemek için ödediği ücrete tekabul etmektedir.”

Saygılarımızla.”

Yayınlanma Tarihi:10:44,