SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalya Serie A takımlarından Inter’e gitmek istediğini Galatasaray yönetimine bildiren Felipe Melo’nun menajeri ile yapılan görüşmenin detayları ortaya çıktı.

Brezilyalı yıldızın durumunu yeniden gözden geçirmek isteyen sarı-kırmızılı yönetim, Melo’nun menajerinden hiç beklemediği bir yanıt aldı. Inter ile oynanan hazırlık maçı öncesi yapılan görüşmede “Yeni sözleşme yaparsanız Melo bu saatten sonra başınıza bela olur” diyen Baster Jose Rodriguez, anlaşma kapılarını kapattı.

TEKNİK HEYETTEN ŞOK RAPOR

Galatasaray teknik heyetinin de Melo ile ilgili hazırladığı raporun detayları ortaya çıktı. Oldukça ilginç tespitlerin yer aldığı raporda Melo ile ilgili “32 yaşında ve son 2 senedir rakibi eskisi gibi saha içinde ısıramıyor. Bu nedenle sık sık faule başvuruyor. Hakemler tarafından da artık mimlenmiş bir isim” değerlendirmesi yapıldı.

Melo’nun menajeri ile son bir görüşme daha yapacak olan Galatasaray yönetiminde birçok ismin “Şu aşamada Melo'nun kalıp kalmayacağı yazı, tura atmak gibi bir şey. Ama Brezilya ekonomisine katkıda bulunmak için 32 yaşındaki bir futbolcuya 35'ine kadar maç başı ödemelerle birlikte senelik 4-5 milyon Euro veremeyiz” şeklinde görüş bildirdiği öğrenildi.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:11:30,