SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan bomba açıklamalar

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, yine bomba açıklamalar yaptı... Melo'nun Galatasaray'dan ayrılması durumunda sarı kırmızılı takımda büyük bir psikolojik boşluk oluşacağını iddia eden Demirkol, Emre Belözoğlu hakkında da "Emre Belözoğlu yılda 30 maç ortalamayla oynayabilse, kimse onu bir yere gönderemezdi" açıklamasında bulundu...

Güncellenme: 12:19, 03/08/2015
Mehmet Demirkol’dan bomba açıklamalar

İşte o açıklamalardan satır başları…

“MELO GALATASARAY’DAN GİDERSE…”
“Felipe Melo, Galatasaray’dan giderse takımda çok fazla rahatlayan isim olur. Ama Alex de Souza Fenerbahçe’den ayrıldığından daha büyük bir psikolojik boşluk oluşur Melo Galatasaray’dan ayrılınca.”

“ASLAN BESLİYORSAN YEDİĞİNE BAKMAYACAKSIN”
“İbrahimovic sorulunca Dursun Özbek’in cevapsız bırakması bile insanları heyecanlandırıyor. Aslan besliyorsan yediğine bakmayacaksın. Zlatan ya. Yok ne alırmış, nerde oynarmış. Ne diyorsun sen ya haha”

“BÜTÜN SEZONU KAPSAYAN BİR KADRO”
“Fenerbahçe’nin hazırlanan kadrosu 1-2 aylık bir plan değildir bütün sezonu kapsıyor. Yabancı hocaların farklı tarzı, acele eleştirileri de beraberinde getiriyor.”

“EMRE YILDA ORTALAMA 30 MAÇ OYNASAYDI…”
“Senelerce söyledim, Emre ve Nihat sağlık açısından güvenilir oyuncular değil diye. Emre Belözoğlu yılda 30 maç ortalamayla oynayabilse, kimse onu bir yere gönderemezdi.”

“GOMEZ BU ÜÇLÜYÜ PARLATIR”
“Gökhan, Quaresma ve Sosa’nın Gomez’e yapacağı katkıdan ziyade, Gomez’in santrafor özellikleri bu üçlüyü parlatacak. gomez, tam isabet yapılmış bir transferdir.”

Yayınlanma Tarihi:12:16,