SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda sahasında 0-0 berabere kaldığı Shakhtar Donetsk ile deplasmandan karşılaşacak olan Fenerbahçe’de Caner Erkin, FBTV’ye açıklamalarda bulundu.

Shakhtar Donetsk karşısında ellerinden geleni yapacaklarını ve turu geçeceklerini söyleyen Caner “Onlardan aşağıda kalır bir takım değiliz, bence daha kaliteli bir takımız. İnşallah, elimizden gelen her şeyi yapıp turu alırız diye düşünüyorum İSTANBUL (AA) – Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, İstanbul’daki ilk maçta 0-0 berabere kaldıkları Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk takımından daha kaliteli bir takım olduklarını ve rövanşta tur için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Shakhtar Donetsk ile 5 Ağustos Çarşamba günü deplasmanda oynayacakları rövanş karşılaşması öncesi FBTV’ye açıklamada bulunan Caner Erkin, çok etkili futbolculara sahip olduklarını belirterek, “Onlardan aşağıda kalır bir takım değiliz, bence daha da kaliteli bir takımız” dedi.

Shakhtar Donetsk’in hızlı oynayan oyunculara sahip olduğunun altını çizen tecrübeli futbolcu “Bence en önemli özellikleri de bu. Tabii ki, bunların hepsini engelleyemeyiz, ama 3 kere çıkacaklarsa, bunu 1’e indirirsek bizim için de tehlike azalır. Tabii ki bizim de çok hızlı hücuma çıkmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

Caner, takımda birçok yeni futbolcu bulunmasına rağmen futbolun dilinin ‘bir’ olduğunu da sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:14:57,