SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Süper Kupa maçında 8 Ağustos Cumartesi günü Galatasaray ile karşılaşacak Bursaspor’da Volkan Şen krizi yaşanıyor.

Almanya kampının ardından 2 gün izinli olan yeşil-beyazlı oyuncular, Galatasaray maçı hazırlıklarına bu akşam yaptığı çalışmayla başlarken, Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmana takım kaptanlarından Volkan Şen katılmadı.

Edinilen bilgiye göre, deneyimli oyuncu, teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından antrenmana alınmadı. Sağlam’ın, antrenman öncesi tesislerde görüştüğü Volkan Şen’in, “Ben bu takımda oynamak istemiyorum” şeklindeki sözlerinin ardından, böyle bir karar aldığı ifade edildi.

Öte yandan, Sağlam’dan önce Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ve kulüp futbol şube sorumlusu Necmettin Kocaman’ın da Volkan Şen ile görüşme yaptıkları, milli oyuncuya sözleşmesinde iyileştirme teklifinde bulunmalarına karşın olumlu yanıt alamadıkları belirtildi.

Bu gelişmelerin ardından yeşil-beyazlı yönetimin, Volkan Şen’in kadro dışı bırakılması konusunda bir karar alması da bekleniyor. Yaşanan sorunla ilgili Bursaspor kulüp yönetimi tarafından yarın bir açıklama yapılacağı bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:23:06,