SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Avusturya’dan ayrılıyor

Beşiktaş Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya'da yaptığı kamp çalışmalarını bu sabah gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı. Avusturya'ya 20 Temmuz'da gelen ve 15 gün kamp yapan siyah-beyazlı takım, bir yandan antrenman gerçekleştirip bir yandan da oynadığı maçlarla sezona en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştı.

Güncellenme: 13:35, 03/08/2015
Beşiktaş Avusturya’dan ayrılıyor

 

Siyah-beyazlılar, ‘da 5 hazırlık maçı yaptı. Bunlardan sadece birini yitiren “Kara Kartallar”, son 2 maçı galibiyetle tamamladı.

Ersan ile Rhodolfo ön plana çıktı

Teknik direktör Güneş, Rhodolfo’nun takıma katılmasıyla savunmanın göbeğini ağırlıklı olarak Ersan Gülüm ve bu oyuncudan oluşturdu.Pedro Franco ve Alexander Milosevic, hazırlık maçlarında ve antrenmanlarda geri planda kalırken, Ersan Gülüm hırslı görüntüsüyle dikkati çekti. Takıma yeni dahil olan Rhodolfo ise hava toplarındaki hakimiyetinin yanı sıra savunmadan çıkardığı uzun paslarla beğeni toplandı.

Gençlerden Eslem Öztürk dikkati çekti  

Şenol Güneş, genç oyunculara da hazırlık maçlarında sık sık şans verdi. Gençlerden Eslem Öztürk, ön plana çıktı. Hazırlık maçlarının tamamında forma giyen siyah-beyazlı oyuncunun yanı sıra Muhammed Enes Durmuş ve Hamza Küçükköylü de şans bulan isimler arasında yer aldı.