SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Neden eleştirildiğimin farkındayım!’

Sarı-kırmızılı takımın hocası Hamza Hamzaoğlu, transfer sürecini, Felipe Melo konusu ve Zlatan Ibrahimovic ile ilgili konuştu.

Güncellenme: 22:59, 02/08/2015
‘Neden eleştirildiğimin farkındayım!’

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Inter ile oynanan hazırlık maçından sonra konuştu.

Hamzaoğlui, 1-0 kazandıkları maçtan sonra sözlerine, “Güzel maç oldu. Süper Kupa öncesi en zor rakibi seçtik. Oyuncularımın performansından memnunum. Hepsini kutluyorum. Oyuna sonradan girenler de ağabeyleri gibi mücadeleyi devam ettirdi” şeklinde başladı.

“GALATASARAY’IN İYİLİĞİ İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

Hamzaoğlu ardından açıklamalarına söyle devam etti; “Neden eleştirildiğimin farkındayım! Bizim yaptığımız iş herkesin hesabına uymuyor! Kolay olanı seçsek, bir sürü oyuncu alırız. Sonra başarısız olunca da suçu ona buna atarım! Biz Galatasaray iyiliği için mücadele ediyoruz. Bizler her şeyi Galatasaray’ı düşünerek yapıyoruz. Konuşmaktan ziyade iş yapmak daha önemli diye düşünüyorum.”

“Bu kulübe hizmet eden oyuncular var, onlar yok sayılmamalı! Sneijder’i bugün transfer etseydik büyük transfer olmayacak mıydı? Burak, Sneijder, Selçuk… Bunlar zaten yıldız, bunlar bizim takımımızda…”

IBRAHIMOVIC VE MELO KONUSU

“Zlatan Ibrahimovic konusunu bilmiyorum! Bilenler beni daha aramadı şu ana kadar… Melo gitmeyi düşünüyor. Burada her şeyi yaptığını düşünüyor. Yeni kulüpte sıfırdan başlamak istiyor. Kendisi bunları söyledi”

Yayınlanma Tarihi:22:53,