SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman’dan Güneş’e güvenoyu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş yönetimindeki futbol takımının özlenen başarıları kazanacağına inandığını söyledi.

Güncellenme: 11:54, 01/08/2015
Orman’dan Güneş’e güvenoyu

Teknik direktör Slaven Bilic ile yollarını ayırdıktan sonra takımın başına Şenol Güneş’i getiren Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman, kulübün dergisine yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Dergisi’nin Ağustos sayısında kaleme aldığı yazıda yeni sezona heyecanlı ve umutlu girdiklerini belirten Orman “Hep birlikte evimizden uzak geçirdiğimiz günler, çok kısa bir süre sonra sona erecek. Vodafone Arena’nın da tamamlanmasıyla, Şenol Güneş yönetimindeki ve kadrosunu güçlendirdiğimiz futbol takımımızın özlenen başarıları bize kazandıracağına inanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.

BILIC’E BAŞARI DİLEDİ

Ligde mücadele edecek tüm takımlar için 2015-2016 sezonunun hayırlı olmasını dileyen Orman “Fair-play ruhunun hakim olduğu, kaos ve kavgadan uzak, sportif mücadelenin ön plana çıktığı bir yarışın yaşanmasını temenni ediyorum” dedi. Beşiktaş taraftarına da seslenen Orman, yeni sezon formalarının özenle hazırlandığını, taraftarların da bu ürünlere sahip çıkacağına inandığını söyledi.

Orman son olarak “Çalıştığı süre boyunca her zaman yapıcı, anlayışlı olan ve tam bir Beşiktaşlı gibi davranarak camiamızla bütünleşen” diye bahsettiği eski teknik direktörleri Slaven Bilic’e ve yardımcıları ile yollarını ayırdıkları eski futbolcularına yeni kariyerlerinde başarılar diledi.