SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’dan Ozan Tufan’la ilgili kesin karar

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Beşiktaş'ın Ozan Tufan'a karşılık Mustafa Pektemek ve 5 milyon avro önerdiğini belirterek, "Ben ise Cenk Tosun ve 6 milyon avro istedim. Ardından herhangi bir dönüş olmadı. Bunun üzerine ben de bu transferi kapattım" dedi.

Güncellenme: 16:59, 30/07/2015
Bursaspor’dan Ozan Tufan’la ilgili kesin karar

Bölükbaşı, yaptığı açıklamada, başta Ozan Tufan, Bakambu ve Serdar Aziz olmak üzere takımdaki çok sayıdaki oyuncusuna transfer teklifleri geldiğini söyledi.

Son olarak Beşiktaş Kulübü’nün Ozan Tufan için teklifte bulunduğunu anlatan Bölükbaşı, “Beşiktaş, Ozan Tufan’a karşılık Mustafa Pektemek ve 5 milyon avro önerdi. Ben ise Cenk Tosun ve 6 milyon avro istedim. Ardından herhangi bir dönüş olmadı. Bunun üzerine ben de bu transferi kapattım” ifadelerini kullandı.

 

Bu futbolcunun Almanya’da yaptığı açıklamaları gençliğine verdiklerini ifade eden Bölükbaşı, “Her insan hata yapabilir. Ozan, daha çok genç bir kardeşimiz. Sıkıntıları varsa da gereğini yerine getiririz. Almanya kampı dönüşünde kendisiyle oturup konuşacağız. Ozan Tufan’ın sözleşmesinde iyileştirme yapacağız” diye konuştu.