SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kırmızı beyazlılar kampta oynadıkları 5 hazırlık maçının 4 ünü kazanırken biriyle de berabere kaldı. Futbolculara üç gün izin verildi. Balkes Pazar günü tesislerde toplanarak çalışmalarına devam edecek.

Balıkesirspor, yaklaşık 10 gündür sürdürdüğü Bolu kampını tamamladı. Dün sabah yapılan antrenman sonrasında kamp sona ererken, futbolculara da üç gün izin verildi. Bolu Termal Otel'de gerçekleştirilen ikinci etap kamp çalışmalarında 5 hazırlık maçı oynayan Balıkesirspor bunların 4'ünü kazanırken, birinde de berabere kaldı.

Kırmızı beyazlılar gerek antrenmanlarda gerekse hazırlık maçlarında ortaya koydukları performans ile dikkat çekerken, izleyenlerin de takdirini kazandı. Teknik Direktör Erkan Sözeri futbolculara üç gün izin verdi. Balıkesirspor Pazar günü tesislerde toplanarak lig için hazırlıklarına devam edecek.Teknik direktör Erkan Sözeri, takım olma yolunda önemli bir yol kat ettiklerini belirterek, “Tek amacımız lige en iyi şekilde hazırlanmak.Bizden başarı bekleyen taraftarımızın görmek istediği Balıkesirspor'u yaratmalıyız

.Bunun için de çok çalışıyoruz. Şu anda öncelikle takım olmalıyız. Bu yolda epey yol kat ettik. Takımın uyum sorununu da en aza indirdik ve lige kadar sorun kalmayacak. Kamp süresi boyunca tüm oyuncularımız özveri ile çalıştılar. Gerek antrenmanlarda gerekse hazırlık müsabakalarında ortaya konulan mücadele beni fazlasıyla mutlu etti. Şimdi önümüzde lig maçlarının başlamasına kısa bir süre var.

Bu süreyi de en iyi şekilde değerlendirerek lige iyi başlamak istiyoruz. Taraftarlarımızın bizden başarı beklediklerini biliyoruz. Bunun için çok çalışıyoruz. Kırmızı beyazlı renklere gönül veren taraftarlar arzu ettikleri Balıkesirspor'u izleyecekler. Takım olarak iyi bir ekip olduk. Takımda iyi bir rekabet ortamı var. Bu da çalışmalarımızı olumlu yönde etkiliyor. Sahamızda oynayacağımız ilk lig maçımız olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında tribünlerde taraftarlarımızı görmek istiyoruz” diye konuştu.

Hazırlık maçlarında ortaya koydukları futbolun karşılığını aldıklarını dile getiren Teknik Direktör Erkan Sözeri, “Oynadığımız 5 karşılaşmanın dördünü kazandık, birinde ise berabere kaldık. Bu maçlarda eksiklerimizi tespit ettik. En az hata ile lige girmek istiyoruz. Önemli olan lig maçlarını kazanmak” şeklinde konuştu.