SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Hollanda Sivaslılar Platformu üyelerinden oluşan heyet, kırmızı-beyazlı ekibin Hollanda kampına ziyarette bulundu.

Medicana Sivasspor Kulübü Asbaşkanı Faruk Taşseten, ziyaret dolayısıyla platform üyelerine teşekkür etti. Hollanda kampının oldukça verimli geçtiğini aktaran Taşseten, “Takımımız çok iyi çalışıyor. Tam kadro çalışmaya başladıktan sonra her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz. Hazırlık maçlarında futbolcularımızın ortaya koyduğu mücadele bizleri memnun ediyor. Bu olumlu havanın lige de yansıyacağına inanıyorum. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan gurbetçilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hollanda Sivaslılar Platformu Başkanı İbrahim Çitil de Medicana Sivasspor’un kentin gurur kaynağı olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Sivasspor’un her yıl hazırlıklarını Hollanda’da sürdürmesinden dolayı bir nebzede olsa memleket özlemimizi gideriyoruz. Sivas, sadece tarihiyle değil, aynı zamanda Sivasspor’un göstermiş olduğu başarısıyla da ülke ve dünya gündeminde yer alması bizleri mutlu ediyor. Amacımız her şartta Sivasspor’a sahip çıkmak, oynayacağı hazırlık maçlarında yanlarında olmak ve nerede olursa olsun yalnız olmadıklarını göstermek. Takımımızı ziyaret ederek futbolculara ve teknik heyete moral vermek istedik.”

Taraftarlar, antrenman sonrasında futbolcular ve teknik heyete baklava ikram etti.

Yayınlanma Tarihi:14:39,