SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Artık Mehmet ağabey var!

Başkanın kardeşi Mehmet Özbek, Abdurrahim Albayrak’ı çabuk unutturdu. Futbolculara karşı tam bir ağabey gibi yaklaşan Özbek, kısa sürede herkesin sevgisini ve saygısını kazandı.

09:22 -
Artık Mehmet ağabey var!

Dursun Özbek tarafından danışman unvanıyla görevlendirilen Mehmet Özbek, Galatasaray'a hizmet etmek için canını dişine takacağını söylemişti. Özbek, “Ben gerekirse yancı olurum gerekirse öncü. Bu kulüp için tuvalet bile temizlerim. Gidip transfer yapmasını da bilirim. Galatasaray hepimizin kulübü ve başarısı için çalışmalıyız” demişti. Özbek ilk iş olarak Avusturya kampına gitmişti. Başkanın kardeşi burada hem teknik patron Hamzaoğlu ile hem de futbolcularla tek tek görüştü.

“FLORYA ONDAN SORULUR”

Herkesin derdini dinleyen ve oyunculara bir ağabey gibi yaklaşan Özbek, Abdurrahim Albayrak'ı kısa sürede unutturdu. Geçen sezon Florya'dan Albayrak sorumluydu. Futbolcularla çok iyi geçinen Albayrak'ın yerini Özbek aldı. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanan Özbek, yeni görevine hızlı giriş yaptı. Diğer yandan Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki bazı bakım ve onarım çalışmalarını da bizzat Mehmet Özbek'in yürüttüğü ifade edildi.