SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş değil, yakan güneş!

Beşiktaş'ın teknik patronu Şenol Güneş, 48 saatte oyuncuların idman yaptırdı, iki hazırlık maçında takımı denedi. Öğrencilerine dün sabah antrenman yaptıran kurt hoca, “Akşam izinlisiniz” dedi!

Güncellenme: 08:08, 28/07/2015
Şenol Güneş değil, yakan güneş!

AMKSPOR

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş futbolcularından maksimum verim almak için elinden geleni yapıyor. Oyuncularıyla tek tek ilgilenen tecrübeli çalıştırcı, öğrencilerin tam anlamıyla pestilini çıkarıyor. Beşiktaşlı oyunculara babacan bir tavırla yaklaşan Güneş, idmanlarda ise futbolcuların gözünün yaşına bakmıyor. Yoğun tempo, başarılı çalıştırıcının işinde ne kadar ciddi olduğunu kanıtlıyor.

İLK KEZ İZİN VERDİ

Ligin yaklaşmasıyla birlikte antrenmanların dozunu artıran Güneş, özel karşılaşmalarda da takımını deniyor. Beşiktaş 48 saat içerisinde iki antrenman yaparken, iki de hazırlık maçında boy gösterdi. Bu maçlarda Fransız ekipleri Lille ve Nice'le karşı karşıya gelen siyah-beyazlılar sahadan 0-0 ve 2-2'lik skorlarla ayrıldı. Dün sabah çalışmalarına devam eden Kara Kartallar'da Şenol Güneş ilk kez takıma izin verdi ve akşam idmanını iptal etti.