SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kıran kırana!

Galatasaray'ın Inter’den istediği isim Gary Medel’di. Kolombiyalı Guarin de listedeydi. İtalyanlar iki oyuncu için de “asla satmayacağız” dedi. Japon sağ bek Nagatomo tekrar gündeme geldi.

Güncellenme: 08:51, 28/07/2015
Kıran kırana!

Sarı-kırmızılı ekip Melo'yu çok isteyen Inter'e en başından beri aynı cevabı veriyordu. Gary Medel hariç hiçbir oyuncu takas unsuru olarak kabul edilmiyordu. Hamza Hamzaoğlu Şilili yıldızı gerçekten beğeniyordu. Medel'in de lakabı Melo gibi Pitbull'du. Ayrıca agresif ve mücadeleci bir oyuncuydu. Medel olmazsa diğer alternatif Kolombiyalı Guarin'di. Fakat Inter pazarlıkları kestirip attı. İtalyanlar Medel'i de Guarin'i de kesinlikle göndermeyeceklerini açıkladı. Geriye tek bir isim kaldı.

SNEIJDER KEFİL OLDU

Japon sağ bek Yuto Nagatamo'nun Galatasaray'a verilebileceği kaydedildi. Hazırlık maçlarında Sabri ve Tarık'ın hatalarını gören Hamzaoğlu, ilk etapta sıcak bakmadığı Nagatomo için Sneijder'le görüştü. Hollandalı, Japon oyuncuyla beraber forma giymişti. Sneijder, “Sadece sağ bekte değil sol bekte de oynayabiliyor. Çalışkan ve disiplinli bir oyuncu. Benm kefilim. Bence Galatasaray'a fayda sağlar” dedi. Bu olumlu referans üzerine yönetimin Nagatomo için görüşme yapacağı belirtildi.