SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Futbol Takımı, Avusturya’nın Velden bölgesinde sürdürdüğü kamp çalışmalarına akşam antrenmanıyla devam etti.

Velden Belediyesi’ne ait tesislerde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu idaresinde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, fiziksel çalışmaların ardından, üç grup halinde hareketli pas ve top kapma idmanı yapıp, yarı sahada çift kale maç oynadıkları belirtildi.

Yağmur yağışı altında yapılan antrenmanda Selçuk İnan ve Semih Kaya’nın sakatlık yaşamaları teknik heyeti korkuttu. Çift kale maç esnasında sağ ayağına darbe alan Selçuk İnan ile bir pozisyon esnasında sol diz iç yan bağında zorlanma ve esneme meydana gelen Semih Kaya’nın tedbir amaçlı olarak antrenmanın devam eden bölümünde yer almadıkları duyuruldu.

Galatasaray, Avusturya’da devam ettiği ikinci dönem çalışmaları kapsamındaki son hazırlık maçında yarın Fransa’nın Nice ekibiyle karşı karşıya gelecek. Wolfsberg kentindeki Lavanttal Arena’da gerçekleştirilecek müsabaka TSİ 19.00’da başlayacak.

– Basın mensuplarıyla dostluk maçı

Galatasaray Futbol Takımı’nın teknik heyeti ile sarı-kırmızılı ekibi takip eden medya mensupları arasında dostluk maçı oynandı.

Akşam antrenmanının ardından gerçekleştirilen ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun da forma giydiği karşılaşmayı, Galatasaray teknik heyeti 6-3 kazandı.

Yayınlanma Tarihi:22:39,