SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hulk Hogan’ı fena faka bastırdılar

Irkçı söylemleri nedeniyle WWE'den kovulan Hulk Hogan, kendisine destek olduğunu zannettiği sosyal medya kullanıcılarının gazabına uğradı.

Güncellenme: 16:53, 27/07/2015
Hulk Hogan’ı fena faka bastırdılar

amkspor.com / DIŞ HABERLER

World Wrestling Entertainment (WWE) güreşçisi Hulk Hogan, sosyal medyanın dilini anlamayınca zor duruma düştü.

Kızının Afrika kökenli bir kişiyle sevgili olmasını kaldırmayan ve “S….tiğimin Z….cileri” diyerek ırkçılık yaptığı video ortaya çıkan Hulk Hogan, işinden olmuştu. Ancak ünlü güreşçinin başına gelenler bunlarla sınırlı kalmadı. Hınzır ‘Twitter’ kullanıcıları, Hulk Hogan’ın “Ben ırkçı bir insan değilim” şeklindeki savunmasını “Ti”ye aldı. Samimi zannettiği bu paylaşımları ‘Retweet’ eden ünlü güreşçi, alay konusu oldu.

“Tİ”YE ALDIKLARINI ANLAYAMADI

Hulk Hogan’a “Irkçı olmadığını biliyoruz. Söylenenlere kulak asma. Arkandayız” şeklinde sözde destek mesajları atan bazı ‘Twitter’ kullanıcıları, fotoğraflarda ise ünlü futbolcuları ve futbol adamlarını kullandı.

İngiltere Premier Ligi yakından takip etmediği anlaşılan Hulk Hogan aralarında Romelu Lukaku, Martin Keown, Mathieu Flamini, Rio Ferdinand, Adrian, Zarate ve Kolo Toure’nin fotoğraflarının bulunduğu mesajları “Retweet’ etme gafletinde bulundu. Hulk Hogan, böylece hem savunmasına gönderme yapılmasını hem de ünlü futbolcuların fotoğrafını kullanarak kendisi ile dalga geçildiğini anlamayarak aptal durumuna düştü.

İşte o ‘Tweet’lerden bazıları:

stream_img (4)

stream_img (3)

stream_img (2)

stream_img (1)

stream_img