SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’in forması satıldı

Wesley Sneijder'in imzalı forması Antalya Galatasaraylılar Derneği tarafından düzenlenen şampiyonluk kutlamasında açık arttırmayla satıldı.

Güncellenme: 10:47, 26/07/2015
Sneijder’in forması satıldı

Antalya Galatasaraylılar Derneği, Kundu’da bir otelde gerçekleştirdiği şampiyonluk kutlamasında Wesley Sneijder’in imzalı formasını açık arttırmayla satışa sundu. 3 bin 500 liradan başlayan açık arttırma sonucu iş adamı Gürsan Konur, 13 bin liraya Sneijder’in formasını satın aldı.

Antalya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Gökmen Güzel, kutlamalar sonrası yaptığı açıklamada Başkan Dursun Özbek’e kırgın olduğunu belirtti. Özbek’in de aralarında olmasını çok istediklerini belirten Güzel, şu açıklamalarda bulundu:

“Bu yıl da şampiyonluk kupamızın ve başkanımızın aramızda olmasını çok isterdik. Çünkü Galatasaray’da başkanlık makamı kutsaldır. Tüm Galatasaraylılar sevgi ve saygıyla Galatasaray başkanına bağlı olma mecburiyetindedir. Ben bu kültürle yetiştim. Bu kültürle hareket etmeye de devam edeceğim. Saygım ve sevgim de sonsuz ama başkanımız bugün aramızda olmalıydı. Bize verdiği sözü yerine getirebilmeliydi.”

Yayınlanma Tarihi:10:42,