SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Nice ile 2-2 berabere biten maçın ardından kısa bir değerlendirme yaptı. Tecrübeli hoca, bütün oyunculara dengeli bir şekilde şans vermek istediğini söylerken, henüz tam olarak hazır olmadıklarını da dile getirdi.

İşte Şenol Güneş’in açıklamalarından öne çıkan noktalar…

”Üç tane maç yaptık. Bütün oyunculara dengeli şekilde şans vermeye çalıştık. Üç maçı dengeli şekilde geçmek, fizik olarak yıpranmamak istedik. Bugün daha hırslı görünmemize rağmen telaşlı oynadık. Hatalar yaptık kademelerde. Her 3 maça baktığımızda eksiği de olan, iyi niyetle çalışan bir takımız. Her gün idman yapıyoruz, bu maçları kazanma adına değil de, oyuncuların neler yaptığını görme adına iyi oldu.”

”Yeni gelen oyuncuları riske etmemek için katmadık. Bugün yapılan tüm eleştiriler haksızlık olur. Oyuncuların katılımı, iyi niyeti iyi ama oyun anlayışı bakımından daha üst seviyede olacağımızı düşünüyorum.”

”Takım dizilişini oturtamadığımızda hatalar olabiliyor. Eksiklerimiz var. Belli ki takım kazanma hırsıyla oynayacak. Tolgay ve Veli’nin olmayışları sıkıntı yarattı. Ofansif olarak Oğuzhan ve Olcan var. Necip ve Serdar daha defansif. Elimizdekilerin ne olacağını görmek istedik.”

Yayınlanma Tarihi:22:36,