SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taraftarın sevgilisi Felipe Melo, ayrılmak için gün sayıyor. Ancak birçok kişinin düşündüğünün aksine Brezilyalı giderken bile Galatasaray'a katkıda bulunmaya çalışıyor. Sezon bittiğinde sambacının sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar tepki çekmişti. Ülkesine tatile giden Melo, orada da bazı takımlarla flört etti.Brezilya'da umduğu paraları bulamayan Melo'nun tek bir talibi kaldı. Roberto Mancini'nin çalıştırdığı Inter, tecrübeli oyuncuyu çok istiyor. İki tarafın 1 haftadan daha kısa bir süre içinde anlaşmaya varması bekleniyor.

KAMPA GELDİM ÇÜNKÜ

Felipe Melo, Avusturya kampına da geç katıldı. Burada teknik patron Hamzaoğlu ile özel bir görüşme yapan sambacı adeta içini döktü.Melo'nun, “Hocam size olan saygım ve taraftara olan sevgim nedeniyle kampa geldim. Ben Galatasaray'da çok güzel günler geçirdim. Bütün hedeflerime ulaştım. İyi para kazandım, şampiyonluklar, kupalar ve 4. yıldız. Hepsini başardık. Ancak ailemle bir karar aldık ve kariyerime İtalya'da devam etmek istiyorum. Giderken de kulübüme para kazandırarak borcumu ödemeyi amaçlıyorum” dediği öğrenildi

3.1 ÖDEMEK ZOR GELİYOR

Başarılı futbolcu Galatasaray'ı mağdur etmek istemiyor ama İtalyan basınında çıkan haberlere bakılırsa Inter bonservis ödememek için her şeyi yapacak gibi. Inter,Aslan'ın hesabına 3.1milyon Euro yatırdığı anda zaten arada sorun kalmıyor. Galatasaray 2.5 milyon Euro civarında bir rakama da razı. Fakat İtalyanlar ısrarla Melo'nun bedelsiz gelmesini istiyor. Bu nedenle görüşmeler bir noktada tıkanıyor. Japon sağ bek Nagatomo'yu Melo karşılığı takas etmeyi planlayan Inter, Hamzaoğlu engeline takılıyor.

Yayınlanma Tarihi:08:32,