SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da transfer zirvesi

Hamzaoğlu transferde geç kalındığını söyledi, özellikle Melo’nun yerine acil takviye istedi. Mehmet Özbek de Hamzaoğlu’na hak verdi. Aslan önce Şilili GaryMedel için gaza basacak

Güncellenme: 08:58, 26/07/2015
Galatasaray’da transfer zirvesi

Galatasaray’da başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek, Avusturya kampına çıkarma yaptı. Hamza Hamzaoğlu ile bir araya gelen Özbek, başarılı hoca ile enine boyuna konuştu. Hamzaoğlu'nun rahatsızlıkları belliydi. Deneyimli isim, “Melo gidiyor, Dzemaili de gidecek. Transferde geç kaldık. Başta ön libero olmak üzere 2-3 takviye yapmamız lazım. yola devam edeceğim oyuncuları artık kadroda görmek istiyorum” dedi. Mehmet Özbek bu sözleri “Çalışmalarımız hızlanacak. Bizzat ilgileneceğim” diye yanıtladı ve hocasına garanti verdi.

Dev zirve sonucu Galatasaray'ın ilk hedefinin Gary Medel olduğu öğrenildi. Pitbull lakaplı Şilili ön libero, Melo karşılığında Inter'den istenecek. Mancini'den de Medel ile konuşup onu ikna etmesi rica edilecek. Çünkü Medel, şu anda Galatasaray'a pek sıcak bakmıyor. Arsenal'in elden çıkarmak için can attığı Flamini ise Medel'in ardından ilk alternatif konumunda. Aslan forveti de ihmal etmiyor. Torino'nun serbest bıraktığı Maxi Lopez için temaslar sıklaşacak. Diğer yandan Dnipro'nun Hırvat golcüsü Nikola Kalinic, Galatasaray'la görüştüğünü iddia etti.