SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Udinese ile oynadıkları ve seyirci olayları nedeniyle yarıda kalan mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

İŞTE HAMZAOĞLU’NUN SÖZLERİ

“Çok büyütecek bir şey yok ama, küçültecek bir şey de yok. Burada bir maç yapacağız, takımımız için önemli bir maç bu. Galatasaray’ın imajını bu şekilde zarara sokmak Galatasaray taraftarına yakışan bir şey değil”

“BİR DAHA OLURSA; BİZ ÇEKECEĞİZ SAHADAN”

“En çok üzüldüğüm şey de, kilometrelerce uzaktan buraya gelen bir sürü Galatasaraylı aile var. Onlar aynı yolu tekrar bu şekilde geri dönecekler. Buna kimin hakkı var? Tamam özgürlük, özgürlük de, ben seni rahatsız ediyorsam, bu nasıl bir özgürlük? İnşallah bir dahaki maçlarda böyle şeyler olmaz, bir daha olursa, takımı biz çekeceğiz sahadan”

“BİR GÖZ KAYBEDİNCE Mİ AKILLANACAĞIZ”

“Eray’ın gözüne bir şey olmuş, bir göz kaybedince mi akıllanacağız? Almanya’da yasaklanmış zaten, İngiltere’de ceza… Bu bizim için çok kötü bir şey. Takımını seven böyle şey yapmaz. Geliriz kapatırız seyirciye biz maçımızı oynarız, ama burada Galatasaray’ı seven çok seyirci var, onlarla da buluşmamız lazım”