SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Aysal sevgilisiyle yakalandı

Ahu Aysal'ı kendisinden 29 yaş küçük Fani Hanım için boşayan Ünal Aysal'ın gençlik sevdası yine gün yüzüne çıktı. 74 yaşındaki Aysal, bu kez de kendisinden 39 yaş küçük Birsu Eren'le Bodrum'da görüntülendi

Güncellenme: 11:00, 24/07/2015
Ünal Aysal sevgilisiyle yakalandı

Bodrum’un son dönemdeki en popüler koylarından Gündoğan, başkanlara uğurlu gelmiyor! 2012 yılında o dönem evli olan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bodrum’da genç ve esmer bir güzelle yakalanmıştı.

Aradan geçen 3 yılın ardından ise aynı koyda bu kez Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal, faka bastı. Aysal, yıllardır adının aşk dedikodularına karıştığı spor spikeri Birsu Eren ile geçtiğimiz gün burada görüntülendi.

YALANLANMIŞTI

Yıllarca büyük aşk yaşadığı ve 2008’de dünyaevine girdiği Fani Aysal’la halen evli olan Ünal Aysal’ın rahat tavırları ise şaşırtıcıydı. Aysal’ın kendisinden 39 yaş küçük Birsu Eren’le bayram tatilini de birlikte geçirdiği öğrenildi. Aynı günlerde ise Fani Hanım, Aysal’dan olan kızıyla memleketi Yunanistan’da tatildeydi. Yıllardır kulaktan kulağa yayılan yasak aşk dedikodularını “Ben spor adamıyım, Birsu da spor spikeri. Yakınlığımız sadece bundan ibaret” diyerek yalanlamıştı. Ancak Bodrum’da ikilinin tatil yapması, yasak aşkın ilk kanıtıydı.

KURAL BOZULMADI!

Bu arada Ünal Aysal, 32 yıllık eşi Ahu Aysal’ı da Fani Hanım uğruna boşamıştı. Ahu Hanım, eski eşinin şimdilerde 45 yaşında olan Fani Aysal’la evlenmesi için de “Maalesef erkekler genç seviyor” demişti. Şimdi de kuralını bozmayan Ünal Aysal, 45 yaşındaki eşiyle değil 35 yaşındaki yasak aşkıyla Bodrum tatiline çıkmayı tercih etti. Ünal Bey’in Birsu Eren’le çekilen bu karesinden sonra Fani Aysal’ın nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu oldu.

ORMAN DA AYNI KOYDA AŞKA GELMİŞTİ!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da 2012 yılında yine Bodrum’un Gündoğan koyunda böyle yakalanmıştı. O dönem evli olan Orman, kucağındaki esmer güzel için ‘yeğenim’ demişti. Fikret Orman, bu olaydan sonra boşandı!

 

Yayınlanma Tarihi:09:45,