SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’i çıldırtan “50 gün”

Bursa'daki kupa maçında menajer Albers'e "Sneijder'in sözleşmesini uzatacağız" sözü veren yöneticilerin o günden bu yana harekete geçmemesi Hollandalı yıldızı sinirlendirdi.

Güncellenme: 08:05, 24/07/2015
Sneijder’i çıldırtan “50 gün”

Galatasaray’ın dünkü idmanında basına kızan ve “Yeter artık! Benim kilomu ve kontratımı yazmayı bırakın” diyen Sneijder’in, bu öfke patlamasının nedenini SABAH, araştırdı.

İşte perde arkası… Sneijder’in menajeri Guido Albers, 3 Haziran’da Bursa’da oynanan Türkiye Kupası maçını izlemeye gelir ve burada yöneticilerden “Sneijder’in sözleşmesini uzatmak istiyoruz” sözünü alır. Sezon biter ancak aradan geçen 50 günlük sürede Guido Albers’in telefonu hiç çalmaz.

IBIZA TATİLİNDE DUYDU

Türk basınında çıkan “Sneijder kendisine önerilen parayı ve kontrat süresini beğenmedi” haberleri de İbiza’da tatildeki Hollandalı yıldızın kulağına gider. Tatildeki ilk bir ayında özel antrenmanlar yapan Sneijder, eşi Yolanthe ile 5. evlilik yıl dönümünü kutladıktan sonra kampa katılır. Ancak kontratının ardından hakkında çıkan “Kilo almış” haberlerine de dayanamaz ve medyaya patlar…

“HEPİNİZİ KASTETMİYORUM AMA…”

Çift kale maçı kazanan takımda yer alan ve çılgınlar gibi sevinen Sneijder, idman sahasını bisikletiyle terk ederken SABAH’a, “Hepinizi kastetmiyorum ama hakkımda saçma şeyler yazılıyor. Emin olun kontratımla ilgili bir gelişme olursa ilk benden duyacaksınız” dedi.