SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon hazırlıklarına Avusturya’nın Bad Waltersdorf bölgesinde yaptığı kamp ile devam eden Beşiktaş, bugün yaptığı antrenmanda şut ve kanat organizasyonları üzerinde durdu.

Çalışmaları yakından takip eden Teknik Direktör Şenol Güneş, özellikle taktik antrenmanlarına büyük önem veriyor. Güneş, yarım sahada yapılan çift kale maçta pozisyonları dikkatle izlerken, çalışmayı sık sık durdurarak oyuncularını yaptığı hatalar konusunda uyardı.

Güneş, taktik çalışmanın yanı sıra futbolcuların her türlü ihtiyaçları konusunda gerekli uyarıları da yapmaya devam etti.

ERSAN GÜLÜM’ÜN KEYFİ YERİNDE

Beşiktaş’ın Almanya’da gerçekleştirdiği ilk etap kampında durgun bir görüntü sergileyen Ersan Adem Gülüm, Avusturya’da neşeli görüntüsü ile dikkat çekiyor.

Antrenman sahasında genelde bisikleti ile gelen Gülüm, takımın neşe kaynaklarından biri oldu. Siyah-beyazlı oyuncu, bisikletiyle saha içinde tur atarak takım arkadaşlarıyla şakalaştı.

Bu arada daha önce olduğu gibi bazı futbolcular yine bisikletle antrenman sahasına gelmeyi tercih etti. Ricardo Quaresma da bu şekilde sahaya ulaşan futbolcular arasında yer aldı. Sahayı en son terk eden Quaresma, siyah-beyazlı taraftarlara imza verip fotoğraf çektirdi.

Beşiktaş’ın bugünkü idmanına sakatlıkları süren Tolgay Arslan ve Veli Kavlak’ın yanı sıra bacaklarında ağrı bulunan Ömer Şişmanoğlu katılmadı. Siyah-beyazlı ekip, yeni sezon hazırlıkları kapsamında yarın akşam Fransa’nın Lille takımıyla bir maç yapacak.