SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara’da oynanacak TFF Süper Kupa maçı öncesi organizasyon toplantısı yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, federasyonun Beykoz Riva’da yer alan idari merkezinde, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Ankara Emniyet Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ramazan Karaçam, Galatasaray ve Bursaspor yetkilileri, Osmanlı Stadı yetkilileri ve TFF çalışanları katıldı.

Toplantıda, Osmanlı Stadı’nda oynanacak TFF Süper Kupa maçının bilet fiyatlarının, kale arkaları (üçüncü kategori) 50 lira, maraton tribünü (üçüncü kategori) 100 lira ve kapalı tribün (birinci kategori) 150 lira olarak belirlendiği belirtildi.

Bilet satışının gelecek günlerde TFF’nin bilet satış sitesi “bilet.tff.org” üzerinde başlayacağı bildirildi. TC kimlik numaralarına göre yapılacak satışta, bir kişinin en fazla iki bilet alabileceği ifade edildi.

Galatasaraylı taraftarların, TFF Süper Kupa karşılaşmasında maraton E, F, G, H blok, güney kale arkası A, B,C, D, E, F, G, H blok ve kapalı sağ C, D blokta yer alacağı bildirildi. Bursaspor taraftarlarının ise maraton A, B, C blok, kuzey kale arkası A, B, C, D, E, F, G blok ve kapalı sol A, B, C blo