SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pereira çok dobra! ‘Para için geldim ama!’

Pereira ülkesinde bir gazeteye ilginç açıklamada bulundu. Portekizli çalıştırıcı, "Evet finansal şartlar iyi olduğu için Fenerbahçe'yi seçtim" diye konuştu.

Güncellenme: 08:00, 23/07/2015
Pereira çok dobra! ‘Para için geldim ama!’

Fenerbahçe'nin Portekizli hocası Vítor Pereira ülkesinde bir gazeteye yaptığı açıklamada Türk futbolu, geleceği ve hayalleri ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Pereira Türkiye'ye gelişinde paranın önemli bir rol oynadığını gizlemeyerek kendisine başka teklifler gelmesine rağmen Fenerbahçe'yi seçtiğini çünkü finansal şartların iyiliğinin ve kendisine verilen rekabetçi bir takım yaratma sözünün bu kararı almasına yardımcı olduğunu anlattı.

FUTBOL AŞKI ÇOK YUKARIDA

Vitor Pereira, Fenerbahçe'de hocalık yaptığı sürece bu takıma kalıcı başarılar bırakmak istediğini de aktararak şunları söyledi: Burada kupalar kazanarak bir eser bırakmak için geldim. Para sadece başarılı olmanın bir aracıdır. Buraya sadece para kazanmaya geldiğime inananlar yanılıyordur. Çünkü başarılı olmak için çalışıyorum. Türkiye'de yaşanan futbol aşkı Portekiz'den çok daha ileride. Bazen bir restoranta gitmekte bile zorlanıyorum.